אודות הפסטיבל

שימו לב! לפי הוראת המשטרה, אין כניסה עם נשק לארוע!

חלמתם פעם להסתובב ביריד ססגוני ושופע צבעים, צלילים וניחוחות, בין אבירים לבושי שריון בוהק, עלמות מלאות חן, קדרים, נפחים, ליצנים ואומני רחוב? לאמוד את כישוריכם במטווח קשתים ובמשחקי יריד מסורתיים? להחליף מילה עם דמות אהודה מספר או סרט, שסחפו אתכם בילדות? גם אנחנו ב"גלגל הזמן" חלמנו לצלול לתוך האווירה הקסומה של אגדות וימי הביניים וכעת אנו מזמינים אתכם לחלוק איתנו את החוויה הבלתי נשכחת בפסטיבל "עידן הקסם 2014".

שעות פעילות הפסטיבל:
יום ד' (04.06.2014): 13:00 – 09:00 ו- 19:00 – 15:00
יום ה' (05.06.2014): 13:00 – 09:00 ו- 19:00 – 15:00

בשעות 13:00-15:00 המתחם סגור. בכל אחד מחצאי היום מתקיימת תכנית מלאה של הפסטיבל. הפסטיבל יתקיים בגן אודיטוריום – בית הכט במרכז הכרמל, חיפה. למפת ההגעה נא ללחוץ כאן

אירועים ואטרקציות

זירת האבירים

אבירים לבושי שריון אמיתי יציגו בפניכם מופע קרבות ייחודי וגם יכירו לכם את הסיפור של האבירים האמיתיים של היום. נבחרת ישראל בסייף היסטורי מציגה בפניכם את אמנות הלחימה בשיריון מלא – ברוח של פעם וגם ברוח של היום.

בית ספר לאבירים צעירים

כל אחד יכול ללמוד אומנות לחימה מימי הביניים! המדריכים המנוסים ילמדו את הטירונים האמיצים להילחם בחרב. אל דאגה! אף לוחם לא ייפגע! האימונים והקרבות מתבצעים בנשק מיוחד המספק את הבטיחות המירבית.

משחקי יריד

מגוון משחקים פעילים לילדים ולמבוגרים, שעדיין יש להם את זה. הצטרפו אלינו לפעילות מהנה ומאתגרת ותשתתפו במשחקי יריד מסורתיים לכל הגילאים.

שחקני רחוב

אין ספק שהחוויה לא תהיה מושלמת ללא שחקני רחוב – דמויות פעילות שיוסיפו לחוויה!

יריד ססגוני

חג אינו חג ללא יריד שופע צבעוני ורועש! בכיכר השוק מעידן הקסם יתאספו עשרות אומנים מוכשרים מכל הארץ המציגים לראווה את פרי מלאכתם בחומרים שונים ומגוונים.

מטווחים אותנטיים

מטווחים של חץ וקשת ורובי קשת (crossbow) לקהל בליווי מדריכים. נסו את עצמכם במטווחי רובי קשת אירופאיות וגם בקשתות מונגוליות מקוריות!

משכן הפיות

האם אתם מאמינים בפיות? אנחנו – כן! אנו מזמינים את כל הילדים ללמוד יצירה משוכני משכן הפיות בזמן שההורים עושים אתנחתא על כוס קפה.

דוכני אומנים

דוכני אומנים וסדנאות יצירה כגון נפחות, קדרות ואחרים. תוכלו לצפות בעבודתם בזמן אמת ולהשתתף ביצירה בעצמכם.

תערוכת כלים

מותר לגעת! מותר לצלם! תערוכת שחזורי כלים, שריונות וכלי נשק מימי הביניים עם הסבר והרבה סיפורים מרתקים. בואו ללמוד על חיי האנשים בעבר.

ממלכת הילדים

לרשותכם יהיו בפסטיבל גם שעשועים לילדים קטנים ובראש ובראשונה מבצר לגו ענק.

שלל דמויות מחופשות

כדי לשמור על האווירה הקסומה, כל עובדי הפסטיבל, מדריכים, מפעילים, צוות ההפקה ואפילו המוכרים בדוכנים יהיו לבושים בתלבושות של פעם או מחופשים לדמויות מעולם הפנטזיה!

צילום בתחפושת

רוצים תמונה אדירה בפייסבוק או באלבום המשפחתי? תוכלו לצאת עם שלל תמונות מגניבות יחד עם ילדיכם כשכולם מחופשים ברוח ימי הביניים או אגדה קסומה! תוכלו גם להצטלם עם דמויות שאהבתם בפסטיבל.

ליווי מוזיקלי

האווירה של הפסטיבל מורכבת מדברים רבים, ומהחשובים בהם – צלילי מוזיקה, שילוו אתכם בכל מקום ברחבי "עידן הקסם".

הזמינו כרטיסים והבטיחו את מקומכם כבר עכשיו!

ניפגש בפסטיבל!